/ NeoChord DS-1000

NeoChord işlemi, çalışan kalpte ekokardiyografi eşliğinde yapılan bir işlemdir. NeoChord DS 1000 kalbin en alt bölgesinden ( apex) sol ventriküle ,mitral lifletlerin arasına doğru gönderilir. Prolapse olmuş liflet cihazın açılıp kapanabilen çeneleri vasıtasıyla yakalanır. Cihazın monitörü lifletlerin doğru olarak yakalandığını teyit ettikten sonra, ePTFE sütur liflete yerleştirilir. DS1000 çıkarılırken sütur apexe doğru çekilir. Süturun doğru uzunluğu gerçek zamanlı ekokardiyografik görüntüleme kullanılarak ve çalışan kalpteki mitral regurjitasyonunun düzelmesi gözlenerek ayarlanır. Sütur daha sonra apexe sabitlenir.

Mitral valf tamirinde hedeflenen, doğal liflet hareketini sağlamak ve lifletlerin birbiri ile uyumlu kalmasını sağlayarak valf açıklığını korumaktır. NeoChord DS1000 bu hedefleri sağlamak ve durdurulmuş kalpte açık kalp ameliyatı ile oluşabilecek olası komplikasyonları önlemek üzere tasarlanmıştır. Cerrah regurjitasyonun azaldığını, açık kalp ameliyatlarında kalbin yeniden çalıştırılmasından sonra görmesinden farklı olarak, çalışan kalp üzerinde işlemi yaptığı için anında görebilir.


'.$dil['mesajtoplamayazin'].'
'; }if($_POST[Yorum]=="" ){$hata=3; $islem2='
'.$dil['mesajyazin'].'
'; }if($_POST[Email]==""){$hata=2; $islem2='
'.$dil['mesajmailyazin'].'
'; }if($_POST[AdSoyad]==""){$hata=2; $islem2='
'.$dil['mesajadazin'].'
'; }if($hata==""){ $AdSoyad = htmlspecialchars($_POST[AdSoyad]); $Yorum = htmlspecialchars($_POST[Yorum]); $Email = htmlspecialchars($_POST[Email]); $UrunId = kontrol($_GET['Id']); $Onay = "0"; $Tarih = date("d-m-Y H:i"); $IP = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; $insertSQL = "insert into yorumlar (AdSoyad, Yorum, UrunId, Email, Onay, Tarih, IP) values ('$AdSoyad','$Yorum', '$UrunId', '$Email', '$Onay', '$Tarih','$IP')"; $Kayit = mysql_query($insertSQL); $_POST[AdSoyad]=""; $_POST[Email]=""; $_POST[Yorum]=""; $islem='
'.$dil['mesajgonderildi'].'
'; header("refresh: 3;"); } } ?>

NeoChord DS-1000


Hit: 1021