/ Arctic Sun 5000

  • Arctic Sun 5000 “hedeflenmiş sıcaklık yönetimi”nde (Targeted Temperature Management™) günümüzde mevcut bulunan en yüksek performans ve doğruluğu sunmaktadır.
  • Arctic Sun 5000 hedeflenmiş sıcaklık yönetimi sayesinde Terapötik Hipotermi / Tedavisel Hipotermi uygulamasında acil servis ve yoğun bakım hemşirelerinin iş yükünü maksimum düzeyde azaltır.
  • Arctic Sun 5000 hastayı 32 °C ile 38,5 °C arasında istenilen hedef sıcaklığa ulaştırmak, istenilen süre kadar bu sıcaklıkta sabit tutmak ve kontrollü kademeli olarak ısıtmak için tasarlanmıştır.
  • Sistemin gelişmiş algoritması, pedlerin içerisinde dolaştırdığı suyu, hastanın vücut sıcaklığına göre anlık bir şekilde soğutarak veya ısıtarak, hastanın hedef sıcaklığa ulaştırılmasını sağlar.
  • Arctic Sun 5000, hastayı saatte ortalama 1,6 °C soğutabilmekte ve kontrollü-kademeli bir şekilde ısıtabilmektedir. Isıtmayı seçilen 0,01 °C-0,5 °C/saatlik artış aralıklarıyla yapabilme imkanı sunmaktadır.
  • Arctic Sun 5000 Durum Ekranında bulunan “Trend Göstergesi” hastanın o an hangi oranda soğuma veya ısınma eğiliminde olduğunu göstererek klinisyeni bilgilendirir.
  • Arctic Sun 5000 USB portu sayesinde son 10 vakanın bilgilerine ulaşım olanağı sağlar.


'.$dil['mesajtoplamayazin'].'
'; }if($_POST[Yorum]=="" ){$hata=3; $islem2='
'.$dil['mesajyazin'].'
'; }if($_POST[Email]==""){$hata=2; $islem2='
'.$dil['mesajmailyazin'].'
'; }if($_POST[AdSoyad]==""){$hata=2; $islem2='
'.$dil['mesajadazin'].'
'; }if($hata==""){ $AdSoyad = htmlspecialchars($_POST[AdSoyad]); $Yorum = htmlspecialchars($_POST[Yorum]); $Email = htmlspecialchars($_POST[Email]); $UrunId = kontrol($_GET['Id']); $Onay = "0"; $Tarih = date("d-m-Y H:i"); $IP = $_SERVER['REMOTE_ADDR']; $insertSQL = "insert into yorumlar (AdSoyad, Yorum, UrunId, Email, Onay, Tarih, IP) values ('$AdSoyad','$Yorum', '$UrunId', '$Email', '$Onay', '$Tarih','$IP')"; $Kayit = mysql_query($insertSQL); $_POST[AdSoyad]=""; $_POST[Email]=""; $_POST[Yorum]=""; $islem='
'.$dil['mesajgonderildi'].'
'; header("refresh: 3;"); } } ?>

Arctic Sun 5000


Hit: 1501